Soda (Maden Suyu) Sivilceleri Geçirir Mi?

13 Şubat 2014
Soda (Maden Suyu) Sivilceleri Geçirir Mi?

İnsanların, özellikle de ergenlik çağına yeni giren yahut bu çağdan çıkmak üzere olan pek çok kişinin, başı ciddi oranda derttedir çoğu zaman bu hastalık ile. Sivilcelerin, ansızın ve intenmeyen hemen hemen her yerde çıkması durumu, sağlık konusunda pek bir etki etmese de görünüş ve estetik açısından pek çok kişinin dikkatlerini dağıtacak bir nitelik taşır. Özellikle psikolojik olarak yapılan birbirinden farklı düşünceler, kişiyi hemen hemen bunalıma dahi sokabilir. Ergenlik sivilcelerinden kurtulmak için, belirli yollar var. Bu yolları deneyerek, en azından pasif kalmamış olacaksınız ve sivilcelerin geçmesi anlamında ciddi tercihler yapmış olacaksınız. Akabinde birçok farklı düzenleme de oluşturulabiliyor. Mesela bitkisel tedaviler, sivilcelerin geçmesi konusunda önemli bir yere sahip iken, tıp biliminin güzide tedavi yöntemleri de bu alanda oldukça önemli bir yere sahip. Lakin istekleriniz doğrultusunda, öncelikle kendinizin bir tedavi oluşturması gerekiyor ise, soda ve benzeri ürünleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Üstelik bunu hemen yapar iseniz, sizin için daha olumlu olacaktır. Ayrıcalıklar adına, siz değerli takipçilerimize en güncel bilgilerimizi sunuyoruz.

 

Yapmanız Gerekenler, Neyin Ne Olduğuna Karar Vermek Olmalı!

Yapmanız gerekenlere bakar iseniz, sivilcenin nasıl bir tür olduğunu anlamak olacaktır ilk başlamanız gereken yer. Öncelikle bu sivilcenin bir ergenlik sivilcesi mi yoksa klasik olarak düzenli aralıklar ile çıkan ve kendiliğinden kaybolan bir sivilce mi olduğunu öğrenmek, sizin için daha olumlu sonuçlar doğuracaktır. Soda kullanımı da bu alanda önemlidir lakin, dikkatli bir kullanım gerekiyor. Maden suyunun o güzide etkisi, çok yanlış kullanılarak daha da kötü sonuçların çıkmasına neden olabilir. Tedavi kürlerine konulan maden suları, oldukça etkili çözümler sunar iken, akabinde birbirinden farklı olarak oluşturulan temalar da bu alanda gayet rahat bir düzenleme sağlıyor. Maden suyunu kullanmak için, öncelikle yüzünüzün ılık bir su ile yıkanmış olması önemli bir kıstastır. Ardından, daha da sağlıklı bir şekilde sonuç almaya başlayabilirsiniz.

 

Birbirinden Farklı Çözümler İçin, Çözümleri Siz Seçin!

Maden suyunu fazla soğuk olmayacak şekilde ılık bir ortamda beklettikten sonra, yıkanmış yüzünüze ılık bir şekilde pamuk aracılığı ile uygulayabilirsiniz. Lakin bunu uygular iken dikkatli olmalısınız. Fazla bastırırsanız zarar görebilirsiniz. O yüzden en önemlisi, uygulama öncesi yüzünüzü tertemiz bir şekilde ılık su ile yıkamak olacaktır. Maden suyunda yer alan mineraller, besleyici bir özelliğe sahip olduğu için pamuk yardımı ile sivilcelere uygular iseniz kurutucu ve cilt besleyici bir desteği olacaktır.

 

Maden Suyunu Ne Aralıklar İle Kullanabilirim?

Namı diğer soda olarak bilinen maden suyu, kullanılmadan önce ılık bir ortamda bekletilmelidir. Soğuk olarak uygulanır ise, cildin tarhiş olmasına alt yapı oluşturulabilir istenmeden. Bu yüzden oda sıcaklığı ısısında bekletmek, daha doğru olacaktır.

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz

AŞAĞIDAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Soda (Maden Suyu) Sivilceleri Geçirir Mi? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. melis diyor ki:

  Ben sodayı soğuk bir şekilde içine limon sıkarak kullandım ve sonuç facia.Sivilcelerimi kuruttu fakat onları büyük büyük lekelere dönüştürdü.Beni gören kızamık mı oldun diyor.Ne yapmalıyım?

  1. enes diyor ki:

   körmüsün orda oda sıcaklıgında iken kullanın yazıyor

 2. zeynep diyor ki:

  yüzümde sivilceler geçmiyor ne yapmamlazım

 3. şule diyor ki:

  Birkaç damla gül suyu ve 1 çay kaşığı bal sivilce ye sür süperr

  1. Yaren diyor ki:

   Aynen öyle gidiyorlar.

 4. Yaren diyor ki:

  Iyi misiniz siz ya internette her yazılan şeyler doğru değil.bu limon işi yüzünüzü mahveder.benden sizi bir tüyo günde 5litre su icerseniz sivilceleriniz gidebilir.
  Hemen gitmez ama inanın ki zamanla sivilceleriniz gidicektir.teşekkürler…

 5. ali diyor ki:

  pekı şulenın tavsıyesını kullanan var mı

Yorum Yaz

Yukarı Çık