Mora Terapi ile Sigara Bırakmak

Mora Terapi ile Sigara Bırakmak

Mora Terapi, Biorezonans tedavisi olarak bilinen yöntemin en ileri ve teknolojik aşamasıdır. Bu aşama da tıpkı Biorezonans tedavisi gibi başlar ve onun gibi biter. Pek çok güruh, Biorezonans tedavisine nazaran Mora Terapi ile sigarayı bırakmak ister zira son teknoloji cihazların alternatif yöntemden çok tıpsal bir görünümü de mevcuttur. Dolayısı ile, Mora Terapi ile sigara bırakmak günümüzde epey yaygın ve bilinen bir yöntem.

Mora Terapi ile Sigara Bırakmak, tarafınıza gönderilen frekanslar dahilinde başlıyor ve bu frekanslar vücudunuzdaki tüm nikotin isteğini duyarsızlaştırmayı amaçlıyor. Bu duyarsızlaşma ertesinde vücudunuzdan atılan toksinler vücudunuzu birkaç gün yağlı ve terli hale dahi getirebiliyor.

Mora Terapi Nasıl Uygulanır?

Mora Terapi, elektrotlar sayesinde, frekanslar aracılığı ile yapılan bir tedavidir. Sigarada bulunan yaklaşık 4000 zararlı toksinin frekansları size bağlanacak elektrotlara eşlenerek ve iliştirilerek; ters çevrilir ve vücudunuzdaki sigara içeren tüm maddeleri bu frekanslarla sökmeyi amaçlar. Ters çevrilen frekanslar vücudunuzdaki zararlı maddelerle eşleşerek; bunları duyarsızlaştırır ve zamanla vücudunuzdan atar. Bu yöntemle yapılan tedavi süresince herhangi bir şey hissetmezsiniz. Mora Terapi, yalnızca fiziksel olarak sigarayı bıraktıracak bir tedavi yöntemi olarak biliniyor. Psikolojik olarak herhangi bir etkisi bulunmayan bu tedavi yöntemine, sadece psikolojik olarak hazırsanız; başvurmalısınız. Aksi durumda, psikolojik olarak hazır olmadığınız bir tedaviye başlamanız sizi bir süre sonra sigaraya yeniden başlatarak hüsrana uğratabilir. Tedavi sonrasında vücudunuzda göbeğinizin altına takılacak çip de, sizi bir süre sigaradan yoksun bırakmak amacı ile orada durmak zorunda ve sizin için nikotin ve benzeri maddelerle savaşmaktadır.

Mora Terapi İşe Yarıyor mu?

Mora Terapi, dünya üzerinde %85 gibi bir yüzde ile başarıya ulaşmış tek sigara bırakma tedavisi olarak biliniyor. Bilimsel bir tedavi yöntemi olmayan ve daha çok “alternatif tıp” bazında açıklanan bu tedavi yöntemi, günümüzde Biorezonans tedavisi gibi oldukça sık kullanılan bir yöntem. Siz de sigarayı psikolojik olarak bırakmaya hazır ancak fiziksel bağımlılığından kurtulamıyorsanız, bu yöntemi deneyebilirsiniz. Mora Terapi, başarılı olmadığı takdirde genelde klinikler ikinci oturumu ücretsiz olarak yapabilmekteler.

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz

AŞAĞIDAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Mora Terapi ile Sigara Bırakmak Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık