Kivi ile Cilt Maskesi Tarifi

28 Şubat 2014
Resim bulunamadı

Kivi ile hazırlanan cilt maskelerinde, öncelik kivinin minerallerini kullanmak oluyor çoğu zaman. Lakin durumun farklı boyutlarını da izleyerek, kivi maskesinin cildinize sunduğu tüm olumlu etkilerine ulaşın. Bu yüzden dikkat etmeniz gereken birkaç altın kural bulunuyor.

 

Kivi Maskesi Modelleri Nedir?

Kivi maskesinin modelleri arasında, kiviyi çiğ olarak kullanan stiller ve farklı tarzlarda kullanan maske stilleri bulunuyor. Bu bağlamda yapılan kivi maskesi modelleri arasında, en çok tercih edilen modelleri sizler için listeleyeceğiz.

Dilimlenmiş Halkalar İle Oluşturulan Kivi Maskesi!

  • Kivinin kabuğunu soyun.
  • Kabuklarını soymuş olduğunuz kiviyi ince bir şekilde kesin, dilimleyin.
  • Halkalar halinde kesmiş olduğunuz kiviyi, dilimler halinde kesin ve yüzünüze yerleştirin.
  • Ardından uzanarak, kendinizi sakinleştirin ve rahatlamaya çalışın.
  • Ortalama 10 – 15 dakikalık bir süre dahilinde bu şekilde kalın.

 

Bir Diğer Maske Modelimize Bakacak Olur İsek, Kivi Suyunun Değerlendirildiğini Görebiliriz!

  • Maskeyi blendırdan geçirdiğiniz kivi ile yapmak için, öncelikle kivinin suyunu çıkarmanız gerecek.
  • Ezerek suyunu çıkardığınız kivi ile, pansuman stili uygulayın.
  • Kivi suyuna temiz bir sargı bezini batırın ve çıkarın.
  • Ardından yüzünüze uygulayarak, bu işlemi tekrarlamaya devam edin.
  • Ortalama 10 dakikalık bir uygulama stili ardından, rahatlıkla işlemi sonlandırabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi maske modelleri, cildinizin kalitesine büyük oranda katkı sağlayacaktır. Akabinde yapacağınız kaliteli işlemler için, sırasıyla çok farklı destekleri deneyebilirsiniz. Lakin dikkat edilmesi gereken belirli işlemler de bulunuyor.

 

Örnek Olarak Tercihler!

Tercihlerinizin arasında, örnek olarak sunulan kivi maskesi modellerini hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Lakin dikkat etmeniz gereken bir kaç farklı işlem var. Keza kivilerinizin temiz  olmasına ve maskeyi uygulamadan önce yüzünüzü dikkatli bir şekilde yıkadığınıza dikkat etmelisiniz. Çünkü bu tedavinizin ve maskenizin kalitesi için oldukça önemli bir parçadır. Yapılan araştırmalar  neticesinde, vücudunuza ne kadar yoğun bir maske uyguladığınızı da anlamış olacaksınız. Zira oldukça besleyici olan kivi maskesi, kullanım yöntemleri ile de orantılı olarak fayda sağlamaktadır. İnsanların farklı model ve stilleri tercih etmesi, doğal yöntemler ile cilt sorunlarını önlemesine alt yapı hazırlıyor. Doğal olarak hastalıklardan kurtulmak ve cildinizin sağlığını düzeltmek için, bu tarz meyve maskelerine başvurabilirsiniz. Gözleriniz ve yüzünüzün ne kadar da sağlıklı olduğunu anlamak için, bu tarz maskeleri sıklıkla kullanmalısınız. Bu sayede hem tedaviniz daha kaliteli gidecek, hem de insanların bakışı değişecektir. Olumlu olarak sunulan birbirinden farklı maske türü için, sayfamızı takip etmeye devam etmeniz tavsiye edilir. Sağlıklı günler dileriz.

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz

AŞAĞIDAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Kivi ile Cilt Maskesi Tarifi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık