Hakkımızda

Medikaltedavi.com, Değerli ziyaretçilerimize en faydalı bilgileri, en basit haliyle sunmayı ve bu bilgilerden faydalanmanızı ilke edinmiş bir sağlık portalıdır. Sitemiz tamamen bağımsız bir oluşum olmakla birlikte, her hangi bir sağlık kuruluşuna ya da kurumuna bağlı değildir.

Kendi editör ekibimizle sizlere makaleler hazırlıyor ve sunuyoruz. Site içeriğinde yer alan makaleler çeşitli sağlık siteleri ve portallarından faydalınarak yazılmaktadır. Amacımı ve temennimiz sizin bu bilgilerden doğru bir şekilde faydalanabilmeniz.

Kaç Kişiyiz?

Medikaltedavi.com dönemsel olarak ekibinde ki editör sayısını arttırmakta ya da azaltmakta. Makalelerimiz birden fazla editör arkadaşımız tarafından yazılmaktadır. 2 kişilik bir editör ekibi ve 1 kişilik altyapı yönetim sorumlusu olmak üzere 3 kişilik çekirdek bir ekibiz.

Neden Medikal Tedavi?

Sitemiz sürekli güncellenmektedir. Gündelik olarak güncellenen siteyle beraber ziyaretçilerimiz aradığı sorulara yanıt bulmakta zorlanmadan kolayca ulaşabilmektedir. Sitemiz de 500’den fazla içerik bulunmaktadır. Ve bu içeriklerin sayısı her gün katlanarak artmaktadır.

Yukarı Çık