Gizlilik Politikası

Sitemizde yayınlanan bütün yazılar yalnızca bilgilendirme amaçlı olup hiçbir ticari amaçla kullanılmamaktadır. Yazılarda ve makalelerimizde anlatılan ve önerilen bütün uygulamaların yanlış yapılmalarından ve doğru kullanılmamalarından doğacak bütün sorunlardan okuyucunun kendisi sorumludur. Belirttiğimiz bir çok alternatif tedavi yönteminin doğrulukları halk tarafından kabul edilmiştir ve kişide alerji olması, alternatif tedaviden dolayı yan etkilerinin oluşması kişinin kendi yapısıyla ilgilidir ve Medikal Tedavi ekibi hiç bir sorumluluk kabul etmez.

İnsanların yalnızca faydası için ve iyi bir iş yapmış olmak için çalışan ekibimiz hiçbir zaman ziyaretçilerin kötülüğünü istemezler. Sitemizde paylaşılan bilgileri uygulamak yada uygulamamak okuyucunun kendi insiyatifin de olduğu için bütün sorumluluk kişinin kendisine aittir. Olası bir yan etki veya beklenmeyen tepkilerde derhal ilk yardım kuruluşlarına, sağlık ocaklarına ve hastanelere müracaat ediniz.

Burada yayınlanan tüm bilgiler yalnızca alternatif olarak değerlendirilmeli, asıl tedavinizi hastaneye giderek uzman bir doktor eşliğinde yapmalısınız. Buradaki yazılardan doğacak tüm sorunların sorumluluğu kullanıcıya aittir.

Bizler yalnızca yardım etmek amacıyla buradayız. Size ilaç, reçete yazamayız ve size kesin bir tanı/teşhis koyamayız. 

Yukarı Çık