Ebru Şallı Cilt Güzelleştirici Sivilce Maskeleri

Resim bulunamadı

Yapmış olduğu karışımlar, sportif faaliyetler ve popüler hizmet destekleri ile günde gelen Ebru Şallı, düzenli olarak sağlık ve bakım konusunda hizmet sunmaya çalışıyor. Popüler bir alt yapıya sahip olması ile birlikte pek çok insana bunu ulaştırabilen Ebru Şallı, genellikle pratik bakım ürünleri üzerine işler yapıyor. Kitaplarda yer alan tariflerini, siz değerli okurlarımıza gayet sade ve akıcı bir şekilde anlatmaktan keyif alıyoruz. Ebru Şallı maskelerine ulaşmak için, yazımızın devamını inceleyebilirsiniz. Yapacağınız şey, yalnızca birkaç tıklama işlemi ile yeni ve en güncel konularımızı takibe almak olacaktır.

 

Ebru Şallının Kullandığı ve Uyguladığı Maskelerden Olan Yüz Maskesi!

Bu maske için öncelikle ihtiyacınız olan ürünlerin bir listesini yapmalısınız. 1 tatlı kaşığı ılık süt desteği ve 2 çay kaşığı silme bal desteği ile işe başlayabilirsiniz. Akabinde ihtiyacınız olan ürünleri listeleyecek olur isek, şu şekilde bir liste ile karşılaşabilirsiniz.

  • 1 yumurta sarısı
  • 2 çay kaşığı silme bal
  • 1 tatlı kaşığı ılık süt

Bütün bu malzemeleri sağlıklı bir şekilde karıştırın ve güzelce kıvamına gelmesini bekleyin. Ardından, sizin için oldukça etkili sonuçlar sunacak olan bu maskeyi kullanıma hazırlamış olacaksınız. Akabinde yapacağınız şey, hizmet açısından daha etkili bir maske arayışına girmek olmayacak. Bu sayede hem hızlı, hem de gayet etkili sonuçlara ulaşmış olacaksınız. Bu maskeyi hazırladıktan sonra yüzünüze uygulayın ve ortalama olarak 15 dakika bekletin. Ardından cildinizi ılık su ile yıkayın ve bu sayede rahatlamış olun. Yüzünüz de ayrı bir rahatlamaya kavuşmuş olacak akabinde. Birbirinden farklı olarak sunacağımız takviye maskeler, siz değerli takipçilerimiz için farklı alternatif kaynakları oluşturacaktır.

 

 

Bir Diğer Maske Olan Sivilce Maskesi

  • Yarım çay bardağı su
  • 1 çay bardağı ata çayı otu
  • 1 çay kaşığı biberiye otu desteği

Bu maskeyi uygulamak için, bir kahve fincanı suyu cezveye koymanız önerilir. Ardından bu suyu sağlıklı bir şekilde kaynatın ve cezve içinde yer alan bu suya, diğer malzemelerin hepsini bırakın ve demlemeye bırakın. Ardından demlenmiş olan bu suyu süzün ve içinde yer alan tüm mineral ve protein desteklerinin cildinizde yer alması adına bunların hepsini süzün. Bu süzme ardından rahatlıkla sivilcelerinize uygulayabileceğiniz çok kaliteli bir küre sahip olacaksınız.

 

 

Karın Çatlakları İçin Özel Ebru Şallı Tarifi

İhtiyacınız olan malzemeler, oldukça pratik bir şekilde bulabileceğiniz malzemelerden oluşuyor. Birbirinden farklı olarak sunulan bu maskeler, aslında bir nevi özel ve doğal kür olarak da kullanılabiliyor. Bu yüzden dikkat etmeniz gereken alternatif sonuçlar da yok değil. Yapmanız gereken en özel maske tarifleri, sizleri daha sakin ve huzurlu bir ruh haline de sokacak. Şehrin stresinden bir an olsun uzaklaşmak adına kendi iç dünyanıza dönerek bu maskeleri uygular iseniz, emin olun daha kaliteli sonuçlar elde edeceksiniz.

  • 2 çay kaşığı kayısı yağı
  • 2 tatlı kaşığı fındık yağı

Bu ürünleri karıştırıp, kür hane getirirseniz bedeninizdeki çatlakları da rahatlıkla kapatabilirsiniz.

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz

AŞAĞIDAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Ebru Şallı Cilt Güzelleştirici Sivilce Maskeleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık