Biorezonans Tedavisi ile Sigarayı Bırakmak

Biorezonans Tedavisi ile Sigarayı Bırakmak

Biorezonans, tıpsal bir terim olmamakla beraber hayatımıza 2000 yılından beri girmiş durumda. Hatta bunun daha öncesi dahi var ancak Türkiye’de ilk Biorezonans klinikleri, 2000’li yıllarda açılmış. Sigarayı bırakmak için, alternatif bir yöntem olan Biorezonans tedavisi ile; fiziksel olarak arzu duyduğunuz sigarayı; kesip atmanız mümkün. Tedavi, bir tıp tedavisi gibi görülse de tamamı ile alternatif tıpın uyguladığı bir yöntem ve günümüzde oldukça rağbet de görüyor. Başta, sadece alerjen tedaviler için uygulanan bu yöntemi Polonyalı bir doktor yaklaşık 8 – 9 yıl önce kendi kliniğinde deneyip başarılı sonuç alınca; Biorezonans tamamı ile “sigara bıraktırma canavarı” olarak ün saldı.

Biorezonans Nasıl Uygulanır?

Biorezonans günümüzde çok çeşitli yöntemlerle uygulansa da tabanda hepsinin işlevi aynıdır: İçtiğiniz sigaranın frekanslarının ters çevrilmesi sağlanarak, elektrotlar yardımı ile size aktarılması. Elektrotlar ve kablolar yardımı ile aktarılan bu frekanslar, sizin fiziksel olarak sigara, nikotin isteğinizi tedavi süresince söküp alıyor. Aslında, bir nevi çivi çiviyi söker yöntemi de denilebilir Biorezonans tedavisi için.

Sonuç olarak, sigaranın içerisindeki toksin ve zehirli tüm maddeler vücuda ters olarak işleniyor ve vücut zamanla sigaraya karşı “duyarsızlaşıyor”. Bu duyarsızlaşma akabinde, fiziksel olarak ne nikotin ne de sigara isteği duyuyorsunuz. Tedavi bittiğinde, vücudunuza takmanız amacı ile bir “çip” sağlanıyor. Bu çip, yine sigaranın tüm toksinlerini ters olarak içeren bir araç ve tüm duyarsızlaşmaları etkili hale getirebilmek için göbeğinizin aşağısına takılıyor. Dilediğiniz zaman takıp çıkarabileceğiniz bu çip sayesinde, duyarsızlaşmayı kalıcı hale getirebiliyorsunuz. Zaten, birkaç ay sonra doktorunuzun verdiği ölçütler dahilinde bu çipi de atabiliyorsunuz.

Biorezonans Tedavisi İşe Yarıyor mu?

Biorezonans ile sigara bırakmak konusunda %85’lik bir başarı söz konusu dünya çapında. Ancak, elbette sizler %15’lik kısım içerisine girebilirsiniz. Genelde, ikinci bir tedavi oturumuna gerek duymayan doktorlar, eğer gerekirse bu ikinci oturumu ücretsiz olarak yapıyorlar. Siz de, sigarayı bırakmak istiyor ancak bir türlü kurtulamıyorsanız, Türkiye’deki Biorezonans kliniklerine başvurarak bu tedaviyi deneyebilirsiniz.

Biorezonans Tedavisi Pahalı mı?

Türkiye’deki sigara fiyatları göz önüne alındığında aylık sigara masrafınız kadar bir ücreti var.

Bu yazı hakkında yorumunuzu bekliyoruz

AŞAĞIDAN YORUM YAPABİLİRSİNİZ.

Biorezonans Tedavisi ile Sigarayı Bırakmak Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Murat ÇİFTCİ diyor ki:

    Sayın Yetkililer.
    Ben 46 yaşındayım ve ağır sigara bağımlısıyım. Uyanır uyanmaz 2 tane sigara içiyorum ve gün içinde toplamda 30 sigara rahat içiyorum. Bir sürü sigara bırakma denemelerim oldu. Ama şarlatanların ve devletin sanki ilaç ve tütün firmalarıyla olan gizil bağı olsa gerek başarısız oldum. Hatta dünya da 41 ülkede yasaklı Chanpix (Veraniklin) Wellbutron, Zyban, Egzador gibi intahara sebep olabilecek ilaçları bile içtim. Bu ilaçlar resmen insanlık düşmanı. Sonra Amerika- Vietnam Savaşında işgence olarak kullanılan ele, ayaklara, karına ve kafaya elektrik verme şimdi düşük akımda ( Mia ve Mora) yapıyorlar denedim. Bıktım otları, enerji dağılımı düzenlemesi , akapunktur, psikolojik enteldantel sohbetler…v.s !.AMATEM ve 171 ne işe yarıyor ? Hepsi şarlatan ve kanunların boşluklarından yararlanan kişilerin geliştirdikleri yöntemler. Lütfen bana yardım edin .

Yorum Yaz

Yukarı Çık